Hakkımızda

Rooms Beach

Çeşme'nin En Güzel Sahilinde Deniz, Kum ve Güneşin Tadını Çıkartın.

Rooms Beach; Çeşme'nin en güzel sahil şeridi olan Boyalık'ta yer almaktadır.600 kişilik kapasitesi, sakin ve huzur dolu kumları, lounge müzik anlayışıyla tatilinize keyif katmaktadır.Kaliteli müzik, hızlı servis ve lezzetli menü

Rooms Beach'in müzik anlayışı ile bulunduğunuz atmosferin keyfini yaşarken, self-servis mutfağımızdan zengin menümüzdeki lezzetli yemeklerimizin tadına doyamayacaksınız.

Vodofone Red avantajlarından faydalanabilirsiniz .Girişler yüzde 50 indirimli bir adet soft içecek ücretsiz Vodafone Red İndirim

Hafta içi hafta sonu aynı ücreti uyguluyoruz. 6 yaş ve üstü çocuklardan giriş ücreti alıyoruz.(Bayramlarda ve bazı özel etkinlik günlerinde 5 gün öncesinden yayınlayarak fiyat farkı uyguluyoruz.)

Rezervasyona gerek olmadan giriş yapabilirsiniz. Primefront alanı hariç loca ve herhangi bir şezlongta yer fiyat farkı uygulamıyoruz.Boş yer sizin primefront seçeneği ile yerinizi en önden ayırtabilirsiniz.

Yemekler ve içecekler self-servis şeklindedir. Kasadan ödeme yapabilirsiniz.Dışarıdan yemek, meyve, içecek getirmenizi kabul etmiyoruz. (bebek mamaları hariç). Büyük çanta, plastik poşet, kutu bira, kutu içecek, börek, sarma ve diğer harici gıdalar ile tesise girilmez.

Erkek sayısı çok olan grupların tesise girmesi uygun değildir.Görevli arkadaşların tesise almama hakkı vardır.

İşyerimizde diğer misafirlerimizin huzurun kaçıracak, özel mülkiyet alanına aykırı hareketlerde bulunanlar tesisimizi kullanamaz. Bu tip davranışlarda bulunanların tesisimizden ayrılmaları gerekmektedir.Bu gibi durumlarda para iadesi yapılmaz.

18 yaş altındakilere “Alkol ve Tütün Mamulleri” satılmaz.Bu ürünlerin ebeveynleri için alınmasına dahi yasalar gereği müsaade edilemez.

İşyerimizde kaybolan eşyalarınızdan sorumlu değiliz. 

Evcil küçük köpek ve kedileri kabul ediyoruz.

İşletme yönetim prensiplerimiz ve güvenlik gereği tesise almama hakkımızı bildiririz.